טיפולים אסתטים

כתרי(זירקוניה) וציפויי חרסינה -למינייט

כתרי חרסינה (פורצלן -LAMINATE) סטנדרטיים מורכבים למעשה משלד מתכתי שעליו ציפוי חרסינה.
כתרי פרוסרה, לעומת זאת, הם כתרי חרסינה שאינם מכילים מתכת כלל. הם אסטטיים מאוד ומיועדים במיוחד לאזור הקדמי של הפה, כאשר שלד הכיפה עשוי מזירקוניום.

שיטת ההלבנה האידיאלית - האופטימלית: שיטת + White. שבה משתמשים במרפאת השיניים  בהנהלת דר' דוד לוי(רופא-שיניים באשדוד)

דר" לוי ללי (רופאת-שיניים באשדוד)- רופאת-שיניים ב מרפאתנו

עסוקה ברפואת שיינים בתחומים
:                        

  • אסתתיקה דנטלית : סתימות לבנות                                      Porcelain laminates
  •                
  • טיפולי שורש 
  • כל הטיפולי שיניים לילדים
  • הלבנת שיניים וטיפולים אסתטיים -  דר" לוי ללי (רופאת-שיניים באשדוד)אחראית לקשרי לקוחות ותיאום פיננסי 

לפני  אחרי

 חזיתיות חרסינה  porcelain laminates                                                                          

 

    מה עושה פלואוריד?

הפלואוריד הינו חומר בעל יעילות מוכחת למניעת עששת. פלואוריד שוקע בזגוגית השיניים במשך הווצרותן והן הופכות לעמידות יותר בפני עששת. רשויות מקומיות רבות מוסיפות כיום פלואוריד למי השתייה, לכן יש לברר אם אתם צורכים מים המכילים פלואור. זיכרו! גם בקבוקי שתייה מסוגים שונים (כמו קולה, או שתייה אחרת) עשויים להכיל פלואור, בגלל מקור המים שלהם. גם משחות שיניים המכילות פלואוריד הוכחו כגורם משמעותי ביותר במניעת עששת.
מדוע חשוב לדעת אם אנחנו צורכים פלואור במידה מספקת?
מכיוון שמינון יתר של פליאוריד עלול לגרום לתופעה הנקראת פלואורוזיס המתבטאת בפגמים אסתטיים בפני שטח השן.
על מנת להנות מיתרונות הפלואוריד במניעת עששת ולהימנע מפלואורוזיס, מומלץ בילדים עד גיל 6 לצחצח פעמיים ביום עם משחת שיניים לילדים בעלת ריכוז פלואוריד נמוך יותר או להניה על המברשת כמות משחה בגודל גרגר אפונה. שטיפות פלואוריד יומיות או שבועיות (בהתאם לריכוז הפלואוריד בהן) מומלצות כאמצעי הגנתי נוסף בילדים גדולים יותר ובקבוצת סיכון ללקות בעששת. גם במרפאות השיניים ניתן להוסיף לשיניים פלואוריד ומומלץ לעשות זאת אחת לחצי שנה. תוספת פלואוריד בצורת כדורים או טיפות ייעשה רק בהמלצת רופא שיניים לילדים.

החומר החדשני +White, מכיל, בנוסף לחומר המחמצן הקונבנציונלי (הידרוגן פראוקסיד בריכז 35%), גם תכשיר אקולוגי טבעי שמגן על החומר המחמצן, שמבוסס על המינרלים קלציום (סידן) ופלאור, שמקורם במי ים המלח.

יתרון נוסף, החומר המחמצן אינו מכיל יסודות מתכתיות בלתי רצויות שבטבע, אשר מצויים בחומרי ההלבנה האחרים, דבר הגורם לייצוב מי החמצן שמתפרקים באיטיות ולא מתאדים וכך נשמרת הסביבה המימית (הלחות) של השן, דבר שאינו מתרחש בהלבנה קונבנציונלית. אי לכך, מי החמצן היחודיים והאקולוגיים מתפרקים באופן הדרגתי, וכך ההלבנה הופכת ליעילה יותר ובעוצמה אחידה לאורך כל זמן הטיפול, הנמשך כשעה במרפאה.שינוי צבע וכתמים בשיניים נגרמים עם הגיל בגלל שתיה מרובה של קפה, תה, יין אדום, עישון, וכן עקב נטילת תרופות מסוימות. במקרים של חבלה בשיניים או לאחר טיפול שורש, השן מקבלת גוון אפור-שחור הבהרת הצבע מבוצעת באמצעות חומר הלבנה מחמצן הנמרח על גבי השיניים. כתרים וסתימות לבנות הקיימים בפה אינם משנים את צבעם עקב פעולת חומר ההלבנה קיימות שיטות שונות להלבנת שיניים הכוללות גם שימוש בלייזר, אך השיטה הנפוצה ביותר הינה "ההלבנה הביתית".

אם כך, החומר האקולוגי (המינרלים) חודר בעקבות החומר המחמצן ומחזק את השן, וגם גורם לשימוש יעיל ובריכוז נמוך וקבוע, של פעילות החומר המחמצן.

בשיטת +White משתמשים במכשיר תאורה בעל תאורת LED ייחודית, במשך כל זמן הטיפול, בשני אורכי גל:

הראשון (440 ננומטר) מפרק את מי החמצן ומחדירם פנימה. השני (660 ננומטר) מחבר את היונים (המינרלים סידן ופלואור) שבחומר +White, אשר מחזקים את השן, ומסייעים כאמור להעצמת ההלבנה.

לסיכום: +White מתפרק באיטיות, מלבין באופן אופטימלי ולאורך זמן, חודר לעומק השן, מחזק אותה ושומר על הלחות שבשן. בשיטת +White ניתן להגיע לצבע הבהיר ביותר במפתח הצבעים.

+White יעיל מאוד בהסרת כתמי ניקוטין וטבק אצל המעשנים סיגריות ומקטרת (פיפ), ובהסרת כתמים מלידה בשיניים. בשיטת +White (החומר היחודי עם מרכיבים טבעיים אקולוגיים מינרליים, ועם תאורת אור LED) , אין רגישויות ואין תופעות לוואי לשיניים! מומלץ ביותר לקראת אירועים חגיגיים. חיוך אחד שווה יותר מאלף מילים!

השיטה הביתית ההמשכית:

מבוססת על הכנת ומסירת שני סדים עדינים ושקופים בצורת פרסה, מורחים בהם, במשטח שפונה לחזית, את חומר ההלבנה +White, הפעם בריכוז נמוך 6% בלבד של החומר המחמצן. מרכיבים את הסדים, אשר תואמים במדויק את כותרות השיניים למשך שעה ביום, בימים הבאים שלאחר ההלבנה במרפאה. (בין שלשה ימים לשבוע), ולאחר מכן פעם בחודשיים שלשה, למשך שעה, ובכך משיגים העצמה נוספת, תיחזוק ושימור ההלבנה לאורך זמן.

כאמור בכל פעם מורחים חומר חדש מהשפורפרת בצד החזיתי של כל סד. 

הכנת שני סדים + מסירת 2 שפורפרות +White (עם החומר המלבין בריכוז 6%):
* מברשת השיניים לא עושה את ההבדל אלא איך משתמשים בה: כל מברשת מתוצרת של יצרנים ידועים מתאימה לשימוש, במיוחד כאשר היא נושאת אישור של הסתדרות רופאי השיניים או בעלת תו תקן.
* בקניית מברשת יש להקפיד כי הסיבים עשויים מניילון רך והם בעלי קצוות מעוגלים. ראש המברשת צריך להיות קטן - רוחב של 3 אלומות סיבים (בערך כרוחב האגודל).
* מברשת עם סיבים קשים מידי יכולה לגרום לשחיקת השיניים ולנסיגת חניכיים.
* מומלץ להחליף מברשת שיניים כל מספר חודשים.
* "תמיסת המחשה" (אפשר לרכוש בבתי מרקחת) ממחישה אזורים שלא צוחצחו היטב. מטפטפים 3 טיפות בפה ומורחים את החומר עם הלשון על כל השיניים. שוטפים פעם אחת ומסתכלים במראה, היכן שנשאר צבע אדום סימן שיש חיידקים - שאותם צריך להסיר.
* שימוש סדיר בחוט דנטלי ובקיסמים דנטליים עוזר למנוע התפתחות עששת ומחלות חניכיים.

 


  •                                            
  • חזיתיות חרסינה חלקיות ,Porcelain laminates   ללא כל השחזה של השיניים 
  • חזיתיות חרסינה חלקיות,Porcelain laminates  באשדוד

החלפת סתימות מתכת, בשחזורים בצבע השן. קיימת דעה (אשר טרם הוכחה), כי הכספית שבסתימות ה"כסף" עלולה לפגוע בבריאות המתרפא, זאת דעתה של  דר" לוי ללי (רופאת-שיניים באשדוד)

 

דר' דוד לוי(רופא-שיניים באשדוד)  עזרה ראשונה שיניים באשדוד (לא בשבת)

חשוב בעידן ה-AIDS, ה-HEPATITIS ויתר הזיהומים:

שימוש נרחב בציוד חד פעמי, בכל מקרה בו הדבר אפשרי.
הציוד אשר אינו קיים בגרסה חד פעמית, עובר תהליך קפדני של חיטוי ועיקור (סטריליזציה)

חומרי חיטוי חדישים, לחיטוי משטחי העבודה והציוד.
הכלים נארזים בשקיות סטריליות ונפתחים לפני השימוש, לעיני המתרפא.
ציוד חיטוי ועיקור משוכלל ברמה של חדר ניתוח.
כיסויים חד פעמיים.
כיסויים חד פעמיים בכל מקום, כולל ידיות המנורה, המונעים העברת זיהום.
 

 


  


שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
סוג טיפול:


  
פרסום עסקים חינם
להוסיף עסק
בניית אתרים, קידום אתרים
אפליקציות לסלולר, שליחת SMS-ים