!!!הלבנת שיניים בלייזר חדש

 הלבנת שיניים הינה תהליך בו נעשה שימוש בחומרי חמצון, במטרה להלבין שיניים שהצהיבו או נעשו כהות כתוצאה מעישון,שתיה מרובה של קפאין , הצטברות של חיידקים וגנטיקה. קיימות מספר שיטות להלבנת שיניים – נציין כאן את כולן ונדגיש נקודות שחשוב לקחת בחשבון לפני שנגשים לטיפול. מומלץ לעבור טיפול אצל שיננית כדי לשפר את מצב השיניים ולאחר מכן בדיקה אצל רופא השיניים, לצורך טיפולים משמרים והמלצה בנוגע לשיטת הלבנה המתאימה.

 

   שיטת הלבנת שניים האופתימלית -שבה משתמשים במרפאה

       ?                  מה  עושה פלואוריד

הפלואוריד הינו חומר בעל יעילות מוכחת למניעת עששת. פלואוריד שוקע בזגוגית השיניים במשך הווצרותן והן הופכות לעמידות יותר בפני עששת. רשויות מקומיות רבות מוסיפות כיום פלואוריד למי השתייה, לכן יש לברר אם אתם צורכים מים המכילים פלואור. זיכרו! גם בקבוקי שתייה מסוגים שונים (כמו קולה, או שתייה אחרת) עשויים להכיל פלואור, בגלל מקור המים שלהם. גם משחות שיניים המכילות פלואוריד הוכחו כגורם משמעותי ביותר במניעת עששת.
מדוע חשוב לדעת אם אנחנו צורכים פלואור במידה מספקת?
מכיוון שמינון יתר של פליאוריד עלול לגרום לתופעה הנקראת פלואורוזיס המתבטאת בפגמים אסתטיים בפני שטח השן.
על מנת להנות מיתרונות הפלואוריד במניעת עששת ולהימנע מפלואורוזיס, מומלץ בילדים עד גיל 6 לצחצח פעמיים ביום עם משחת שיניים לילדים בעלת ריכוז פלואוריד נמוך יותר או להניה על המברשת כמות משחה בגודל גרגר אפונה. שטיפות פלואוריד יומיות או שבועיות (בהתאם לריכוז הפלואוריד בהן) מומלצות כאמצעי הגנתי נוסף בילדים גדולים יותר ובקבוצת סיכון ללקות בעששת. גם במרפאות השיניים ניתן להוסיף לשיניים פלואוריד ומומלץ לעשות זאת אחת לחצי שנה. תוספת פלואוריד בצורת כדורים או טיפות ייעשה רק בהמלצת רופא שיניים לילדים.

החומר של הלבנת שיניים, החדשני +White, מכיל, בנוסף לחומר המחמצן הקונבנציונלי (הידרוגן פראוקסיד בריכז 35%), גם תכשיר אקולוגי טבעי שמגן על החומר המחמצן, שמבוסס על המינרלים קלציום (סידן) ופלאור, שמקורם במי ים המלח.

 

אם כך, החומר האקולוגי (המינרלים) חודר בעקבות החומר המחמצן ומחזק את השן, וגם גורם לשימוש יעיל ובריכוז נמוך וקבוע, של פעילות החומר המחמצן.

 הלבנת שיניים בשיטת +White משתמשים במכשיר תאורה בעל תאורת LED ייחודית, במשך כל זמן הטיפול, בשני אורכי גל:

 

הראשון (440 ננומטר) מפרק את מי החמצן ומחדירם פנימה. השני (660 ננומטר) מחבר את היונים (המינרלים סידן ופלואור) שבחומר +White, אשר מחזקים את השן, ומסייעים כאמור להעצמת ההלבנה.

לסיכום: +White מתפרק באיטיות, מלבין באופן אופטימלי ולאורך זמן, חודר לעומק השן, מחזק אותה ושומר על הלחות שבשן. בשיטת +White ניתן להגיע לצבע הבהיר ביותר במפתח הצבעים.

+White יעיל מאוד בהסרת כתמי ניקוטין וטבק אצל המעשנים סיגריות ומקטרת (פיפ), ובהסרת כתמים מלידה בשיניים. בשיטת +White (החומר היחודי עם מרכיבים טבעיים אקולוגיים מינרליים, ועם תאורת אור LED) , אין רגישויות ואין תופעות לוואי לשיניים! מומלץ ביותר לקראת אירועים חגיגיים. חיוך אחד שווה יותר מאלף מילים!

השיטה הביתית ההמשכית:       

מבוססת על הכנת ומסירת שני סדים עדינים ושקופים בצורת פרסה, מורחים בהם, במשטח שפונה לחזית, את חומר ההלבנה +White, הפעם בריכוז נמוך 6% בלבד של החומר המחמצן. מרכיבים את הסדים, אשר תואמים במדויק את כותרות השיניים למשך שעה ביום, בימים הבאים שלאחר ההלבנה במרפאה. (בין שלשה ימים לשבוע), ולאחר מכן פעם בחודשיים שלשה, למשך שעה, ובכך משיגים העצמה נוספת, תיחזוק ושימור ההלבנה לאורך זמן.

כאמור בכל פעם מורחים חומר חדש מהשפורפרת בצד החזיתי של כל סד. 

הכנת שני סדים + מסירת 2 שפורפרות +White (עם החומר המלבין בריכוז 6%):
* מברשת השיניים לא עושה את ההבדל אלא איך משתמשים בה: כל מברשת מתוצרת של יצרנים ידועים מתאימה לשימוש, במיוחד כאשר היא נושאת אישור של הסתדרות רופאי השיניים או בעלת תו תקן.
שימוש סדיר בחוט דנטלי ובקיסמים דנטליים עוזר למנוע התפתחות עששת ומחלות חניכיים.

  הלבנת שיניים הלבנת שיניים הלבנת שיניים הלנת שיניים הלבנת שיניים הלבנת שיניים הלבנת  הלבנת שיניים הלבנת שיניים הלבנת שיניים הלנת שיניים הלבנת שיניים הלבנת שיניים הלבנת שינייםהלבנת שיניים  הלבנת שיניים הלבנת שיניים הלבנת שיניים הלנת שיניים הלבנת שיניים הלבנת שיניים הלבנת שינייםהלבנת  הלבנת שיניים הלבנת שיניים הלבנת שיניים הלנת שיניים הלבנת שיניים הלבנת שיניים הלבנת שינייםהלבנת שיניים הלבנת שינייםשיניים הלבנת שינייםהלבנת שינייםשינייםהלבנת שיניים הלבנת שיניים


שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
סוג טיפול:


  
פרסום עסקים חינם
להוסיף עסק
בניית אתרים, קידום אתרים
אפליקציות לסלולר, שליחת SMS-ים